Przewodniczący Rady Państwa
Przewodniczący Rady Państwa

Obraz
Imie i Nazwisko
Objął urząd
Złożył urząd
Bolesław Bierut
Bolesław Bierut
5.02.1947
20.11.1952
Aleksander Zawadzki
Aleksander Zawadzki
20.11.1952
7.08.1964
Edward Ochab
Edward Ochab
12.08.1964
11.04.1968
Marian Spychalski
Marian Spychalski
11.04.1968
23.12.1970
Józef Cyrankiewicz
Józef Cyrankiewicz
23.12.1970
28.03.1972
Henryk Jabłoński
Henryk Jabłoński
28.03.1972
6.11.1985
Wojciech Jaruzelski
Wojciech Jaruzelski
6.11.1985
19.07.1989
Godło Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej
Godło Polski

Serwis ten oparty jest na systemie e107, który rozpowszechniany jest zgodnie z warunkami licencji GNU GPL.