I Sekretarze
I Sekretarze KC PZPR


>
Obraz
Imie i Nazwisko
Objął urząd
Złożył urząd
Bolesław Bierut
Bolesław Bierut
22.12.1948
12.03.1956
Edward Ochab
Edward Ochab
20.03.1956
21.10.1956
Władysław Gomułka
Władysław Gomułka
21.10.1956
20.12.1970
Edward Gierek


Edward Gierek
20.12.1970
6.09.1980
Stanisław Kania


Stanisław Kania
6.09.1980
18.10.1981
Wojciech Jaruzelski
Wojciech Jaruzelski
18.10.1981
29.07.1989
Mieczysław Rakowski
Mieczysław Rakowski
29.07.1989
29.01.1990

Serwis ten oparty jest na systemie e107, który rozpowszechniany jest zgodnie z warunkami licencji GNU GPL.